niedziela, 28 października 2012

Trec S.A.W


Trec S.A.W (Super Anabolik Workout) to bardzo mocny stack przedtreningowy, w którym znajdziemy wiele aktywnych, silnie skoncentrowanych składników o działaniu potwierdzonym przez naukowców. Przeznaczony jest dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową. Preparat wykazuje działanie anaboliczne oraz daje efekt pompy mięśniowej podczas ćwiczeń siłowych. Odżywia, dotlenia i pobudza mięśnie do intensywnego wzrostu. Unikalny kompleks składników aktywnych (między innymi beta stymulatory, kofeina, kompleks beta-alaniny)przeciwdziała pojawiającym się objawom zmęczenia i wyczerpania, zwiększając pokłady energii. Poprawia koncentrację, motywuje do dalszej pracy. Preparat znacznie poprawia wydolność całego organizmu. 

W produkcie drzemie ogromny potencjał anaboliczny i erogeniczny. Synergia jego składników sprawia, że Trec S.A.W jest mieszanką o ogromnej mocy. Zawarta w nim Beta-alanina zapobiega zbyt wczesnemu zmęczeniu mięśni oraz ogranicza produkcję kwasu mlekowego odpowiedzialnego za zakwaszenie niedotlenionych mięśni. Właśnie dzięki temu składnikowi w komórkach ciała są stale utrzymywane prawidłowe warunki metaboliczne do dalszej pracy. Neurostymulatory pobudzają układ nerwowy, a w efekcie podnoszą poziom koncentracji, co pozwala lepiej kontrolować wykonywane ruchy. L-Tyrozyna i tauryna odwlekają moment, w którym sportowiec poczuje zmęczenie wywołane wykonywaniem ciężkich ćwiczeń. Kofeina usprawnia metabolizm i poprawia działanie układu nerwowego. Dzięki temu organizm jest gotowy do dłuższego i bardziej intensywnego wysiłku. Efekt ten dodatkowo podtrzymuje i potęguje naryngenina.

Producent zaleca rozpuszczenie w zależności od potrzeb od 5 do 15 g (1-3 miarki) w 200 ml wody i spożycie na 30 minut przed początkiem treningu. W związku z jego silnym działaniem należy stopniowo zwiększać ilość przyjmowanego produktu (to znaczy na początku 1 miarka, po jakimś czasie 2 i dopiero później 3 miarki).
Preparat jest dostępny zarówno w postaci proszku jak i kapsułek. W sprzedaży można go dostać w 4 objętościach: 4x10 g, 200 g, 400 g oraz 60 kapsułek. Ceny odpowiednio 18 zł, 59 zł, 109 zł, 28 zł. Smak jest tylko jeden – energy fruit.
Trec S.A.W to profesjonalny stack przedtreningowy. Charakteryzuje się bardzo silnym działaniem. Jest ekonomiczny, wydajny i przede wszystkim efektywny, dlatego zyskał pokaźne grono sympatyków.

3 komentarze:

  1. Nie korzystałem nigdy z tego środku, ale słyszałem o nim same najlepsze opinie. Głównie na forach to czytałem..

    OdpowiedzUsuń
  2. Jedna z lepszych przedtreningówek, która zdobyła popularność także w usa :) Nieźle klepie. Obecnie nie wyobrażam sobie treningów bez S.A.W.

    OdpowiedzUsuń
  3. Legendarna już odżywka, S.A.W znają chyba wszyscy. Dobra marka, wyrobiona świetna opinia. Polecamy!

    OdpowiedzUsuń